Обирала для відпочинку з дитиною 1 рік, із бюджетних, хоча по стилю номерів - я б назвала його гарною 5*-ю, у нас був новий номер, прибирання щодня, не прям не очікувала, до моря через дорогу, пройтись хвилин 5-7 з візочком, хто без дитини, взагалі 3 хвилини через підземку.
У них дуже класний та великий пляж, шезлонги, зонти безкоштовно, тільки рушники беріть свої.
Харчування - фастуд більше, але вечері дуже різноманітні, голодним не була навіть дитина 1 рік, знайшли що поїісти.
Хороший персонал.
Моя чесна рекомендація
I chose it for a holiday with a 1 year old child, from the budget, although in terms of style of rooms - I would call it a good 5*, we had a new room, cleaning every day, I didn't really expect it, to the sea across the road, walk 5-7 minutes with a stroller, who without a child, in general 3 minutes through the subway.
They have a very cool and large beach, sun loungers, umbrellas for free, just bring your own towels.
Food - fastud more, but dinners are very varied, even a 1 year old child was not hungry, they found something to eat.
Good staff.
My honest recommendation